Anasayfa » Belgeler » Veri Koruma » Bilgisayar Kullanım ve Bilgi Güvenliği Taahhütnamesi

Nasıl İşliyor ?

 • 1 – Seç
  Başlamak için ”Hemen Doldur” butonuna tıklayın.

 • 2 – Doldur
  Verdiğiniz cevaplara göre metin içeriği otomatik olarak oluşacaktır.

 • 3 – İndir
  Belgenizi bilgisayarınıza Word ve PDF formatında indirebilirsiniz.

Bilgisayar Kullanım ve Bilgi Güvenliği Taahhütnamesi

 • Fiyat
  399 ₺

 • Sayfa Sayısı
  3 Sayfa

 • Güncelliği Kontrol Edildi

 • Formatlar
  Word ve PDF

HEMEN DOLDUR

İşyerinde yürüteceği faaliyetleri için işçilere teslim edilen bilgisayarların kullanımı için yol gösteren ve işçiye tahsis edilen e-mail adresi ve işyerin interneti kullanılırken uyulması gereken kuralları düzenleyen ve işçinin bu konuda taahhütlerini içeren belgedir. İşçi ve İşveren arasında imzalanan iş sözleşmesinin eki niteliğindedir.

Belge Nasıl Kullanılır?

Kullanıcı olarak ilgili metinde tarafınıza yöneltilen sorulara verdiğiniz cevaplara göre belgedeki boşluklar dolacak ve son sorunun cevaplanması ile tamamlanacak olan metni platformumuz üzerinden işveren ve da işçiye verilmek üzere Word veya Pdf formatında iki adet çıktısını alıp kullanabilirsiniz. Taahhütnameye çalışanın imzası alınarak bir nüshası işveren tarafından çalışanın özlük dosyasında saklanır.

Belgeyi Kimler Kullanır?

Yapılan işin niteliği gereği çalışana bilgisayar ve e-mail adresi temin eden işveren tarafından bilgisayar ve şirket e-mail adresi kullanım koşullarını belirlemek ve çalışanın uyması gereken işbu kurallara uymamasının yaptırımına ilişkin çalışandan taahhütname almak isteyen işverenler tarafından kullanılmaktadır.

Mevzuat Dayanağı

4857 Sayılı İş Kanunu

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Bu belgeye verilen diğer adlar: bilgi güvenliği taahhütnamesi, bilgi güvenli sözleşmesi, çalışan bilgi güvenliği, işçi bilgisayar kullanma taahhüdü, işçi bilgi işlem taahhüdü, çalışan bilgi işlem taahhüdü

iş sözleşmesi, iş hukuku, bilgi güvenliği, taahhütname, işçi, işveren – İndirilebilecek diğer hukuki belge örnekleri